למה דווקא אנחנו?

ובכן, נפתח ונאמר כי את כל היתרונות שבינה 2000 טומנת בחובה פשוט לא ניתן להשיג באמצעות אף אלטרנטיבה אחרת. המערכת שפיתחנו עבורך תחסוך לך זמן, כסף ומשאבים רבים, תייעל ותפשט את ניהול הקליניקה, מעבדת השיניים או מכון היופי שלך – ולא פחות חשוב מכך – תאפשר לך להפסיק להתנהל עם ניירות ולהתקדם למילניום השלישי. ומלבד זאת?

המוניטין שלנו – שהוא ללא רבב

במשך מעל שלושה עשורים, צעדו לצידנו קליניקות רבות שנהנו מהשירותים המקיפים והמתקדמים שלנו. במובן הזה, הצלחתם של לקוחותינו הן תעודות ההצלחה שלנו. מערכת בינה 2000 מאושרת לשימוש על ידי רשויות המדינה ומותאמת לדרישות משרד הבריאות ורשויות המיסים.ההתאמה המדויקת לצרכיך

אנו מציבים את המאפיינים הייחודיים של ניהול העסק שלך בראש סדר העדיפויות שלנו - ומסייעים לך ליהנות מכלים טכנולוגיים מתקדמים לניהול הקליניקה, המעבדה או המכון שלך. בכל שלב בתהליך הפיתוח, נוכל לייעד פתרונות מדויקים אשר יסייעו לך למקסם את יעילות העבודה שלך ולחסוך זמן יקר ומשאבים כלכליים רבים, על מנת שיהיה ביכולתך לנהל את העסק באופן האידיאלי.


ניסיון וידע מקצועי שמכווינים את הפיתוח הייעודי

35 שנים של ניסיון מציידות אותנו בידע מקצועי נרחב והיכרות מעמיקה עם צרכיהם הייחודיים של בעלי קליניקות, מעבדות ומכונים רבים בישראל וברחבי העולם, תוך ייעוד פתרונות תלויי מיקום חכמים ומתקדמים. ידע רב זה מאפשר לנו להעניק לך בדיוק את הפתרון שנדרש עבורך - ולספק לך ערך מוסף בדמות פיתוחים שמוכוונים לדרישות כלל הרופאים והמטפלים - לכל אורך הדרך עד לפיתוח המערכת האופטימלית. .
.

בגלל הנוחות שבעולם הדיגיטלי של בינה

אנו מודעים לכך שהצוות שלך וקהל הלקוחות שלך זקוקים לאמצעים טכנולוגיים מתקדמים שיאפשרו להם לקבל את השירותים שלך באפיקים הנוחים להם ביותר. לכן, אנו מציעים פיצ'רים רבים במערכות שלנו המותאמים לפלטפורמות הדיגיטליות העכשוויות ביותר.

יומן תורים המסונכרן בקלות עם כל סוגי הניידים. ​

אפליקציה מקיפה על מנת לשמור על קשר רציף עם הלקוחות - מכל מקום ובכל זמן. ​

תזכורות במערכות דיוור אוטומטיות ב-SMS ודוא"ל.​

אפשרות לפנות למרפאה דרך WhatsApp או באפליקציה ייעודית.

מערכת חשבוניות וסליקה נוחה

החתמה דיגיטלית על שאלון רפואי וטפסי הסכמה

שליטה מלאה על קטגוריות הכרטיס הרפואי, המלאי, ההשלמות הטיפוליות וכדומה

שעון נוכחות עם חישוב אוטומטי של זמני כניסה יציאה

חושבים שהגיע הזמן להתקדם לצעד הבא?

מצויין. מלאו פרטים ובואו נצא לדרך

הפיתוח שלנו
השקט שלכם

טוב לדעת

יצירת קשר